Společnost   |   Novinky   |   Katalog zboží   |   Otázky a odpovědi   |   Zákaznický servis   |   Kontakty
Značka Ossur®

Ortézy na koleno CTi značky Ossur® vynikají svou funkčností, pevností a dlouhou životností. Malá hmotnost a nízký profil ortéz na kolena umožňuje jejich pohodlné nošení pod oděvem. Polycentrický kloub u ortéz umožňuje limitaci extenze a flexe a také zajišťuje anatomicky správné vedení končetiny.

Firma Ossur má k dispozici komplexní nabídku ortéz pro poškozené vazy kolenního kloubu - sériově vyráběné i individuálně zhotovené ortézy kolena. Pro každého se najde vhodná ortéza. Bez ohledu na rozsah Vašich aktivit, můžeme nabídnout řešení, které odpovídá Vašim požadavkům a životnímu stylu.

Sériově vyráběné ortézy na koleno pro poškození vazů kolenního kloubu

Ossur má na výběr širokou produktovou řadu sériově vyráběných ortéz na kolena včetně CTi OTS a dále špičkové kolenní ortézy CTi přesně na míru pacienta. Ať již je pro Vás vhodná semirigidní ortéza pro aktivity s nízkým zatížením, popř. pro každodenní použití, nebo rigidní ortéza pro vysoké zatížení a rázy, má pro Vás firma Ossur vysoce kvalitní řešení!

Individuálně zhotovené ortézy pro poškození vazů kolenního kloubu

Firma Ossur nabízí individuálně zhotovené ortézy s vysokým stupněm inovace. Ortéza CTi na koleno se stala za uplynulá dvě desetiletí pojmem pro pevnou ortézu kolenního kloubu.

Podle druhu poranění lze zvolit příslušný model ortézy či vhodnou dodatečnou výbavu. Výstelka ortéz je vyrobena z gelu, či jemného hypoalergenního materiálu. Značnou výhodou těchto ortéz jsou snadno vyměnitelné kondylární výstelky různých tloušťek, které napomáhají komfortu nošení ortézy a též protiskluzový systém zabraňující posunu ortézy po končetině.

Karbonové kolenní ortézy CTi, vyráběné firmou Ossur, jsou vhodné pro postižení vazů kolenního kloubu, rotační a kombinované nestability. Pevná rámová konstrukce ortézy je zárukou vysoké funkce, ostatní konstrukční prvky a nízká hmotnost ortézy zajišťují zlepšený uživatelský komfort.