Společnost   |   Novinky   |   Katalog zboží   |   Otázky a odpovědi   |   Zákaznický servis   |   Kontakty
Společnost Medica

 

Náš slogan „Společně uvedeme pohyb do života” jednou větou přesně vyjadřuje naši firemní filozofii. Chceme společně s vámi usilovat o to, aby váš život zůstal plně mobilní. Život je pohyb, pohybem začíná a život bez pohybu není zkrátka možný. Pohyb je právě tak důležitý, jako váš denní chléb. Tělesná i duševní pohoda je úzce spjata s vaším každodenním pohybem. Námi vyvíjené terapeutické přístroje jsou především uzpůsobeny k tomu, aby co nejjednodušším způsobem navracely ztracenou
mobilitu. Nechte se překvapit, co všechno je možné, a staňte se aktivními. Společně s vámi uvedeme pohyb do života.

Majitel firmy Peter Kopf a tým medica Medizintechnik.

Německá společnost medica Medizintechnik GmbH je výrobcem aktivně pasivních léčebných pohybových přístrojů Thera Trainer na dolní a horní končetiny a dynamického vertikalizátoru BALANCE Trainer.

Společnost medica se zaměřuje na vývoj a distribuci terapeutických pohybových přístrojů. Se sídlem v jižním Německu se postupně rozvinula v celosvětově operující společnost, která vyváží přibližně 60 % své výroby do zahraničí a to více jak do 45 zemí po celém světě.

Společnost medica si zakládá na tom, že je schopna uspokojit potřeby uživatelů, kteří neustále zvyšují nároky na tyto léčebné přístroje.

Inženýrský tým spol. medica přistupuje k této výzvě s velkým nadšením a v současné době se může těšit ze zaslouženého titulu „vůdce v inovaci“. Medica udává již řadu let základní vývojové trendy. Její inženýři jako úplně první v roce 1993 sestrojili aktivně pasivní přístroj řízený mikroprocesorem, v roce 1997 sestrojili nejmenší motorizovaný přístroj a v roce 2001 přišel na svět první symetrický trenažér. První vertikalizační trenažér s balanční funkcí byl uveden na trh v roce 2003.